Мы в соцсетях
        

У запорізькій Кам'янці-Дніпровській вчились рятувати дитячі долі

Главная || Культура


ГПО "Егіда-Запоріжжя" провела дводенний тренінг для представниць профільних держструктур
егіда-запоріжжя
Незадовго до Міжнародного дня боротьби з работоргівлею, на базі Кам'янсько-Дніпровської районної бібліотеки для дорослих та дітей відбувся практичний тренінг з протидії торгівлі дітьми та людьми.
Це вже 4й такий багатогодинний тренінг, 3 з яких вже відбулись у Запоріжжі, Оріхові та Більмаку, а також ще 2 відбудуться в Бердянську та Мелітополі.
 
Не дивлячись на погану погоду, наприкінці листопада з'їхались на цей навчально-практичний захід представниці профільних держструктур Енергодару, Кам'янко-Дніпровського та Великобілозерського районів Запорізької області, а також навколишніх ОТГ, які разом із тренерами та практикуючими адвокатами та правозахисниками розбирали реальні історії постраждалих від работоргівлі та незаконної експлуатації українців. Вивчали учасниці заходу й вітчизняну та закордонну "тематичну" законодавчу базу. Окрім того, вчилися вони ще практичніше й оперативніше вирішувати такі складні негативні соціальні випадки як самостійно, так і в співпраці з представниками інших правозахисних, освітніх, соціальних і силових структур різних рівнів.
 
Організатор проекту - громадська правозахисна організація "Егіда-Запоріжжя" за підтримки Міжнародної організації з міграції та за інформаційно-організаційної допомоги Департаменту соціального захисту та Служби у справах дітей Запорізької облдержадміністрації.
 
Кореспондент - Ірина Лемешко
 
Поделиться с друзьями

 
Почитать другие новости
To Top