Мы в соцсетях
        

У Більмаку пройшов дводенний правозахисний тренінг від Егіда-Запоріжжя

Главная || Общество


егида-запоріжжя
22 та 23 листопада на базі Більмацького Районного центра з працевлаштування відбувся дводенний практичний тренінг з протидії торгівлі дітьми та людьми - "Ідентифікація, перенаправлення та надання допомоги дітям, які постраждали від торгівлі людьми". Організатор проекту - громадська правозахисна організація "Егіда-Запоріжжя" за підтримки Міжнародної організації міграції.
 
Участь в цьому дводенному заході взяли представники районних Служб у справах дітей, Управлінь соціального захисту населення, Центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, інтернатних установ Більмацького, Розівського, Чернігівського та Пологівського районів Запорізької області. Також, до отримання нових знань долучились і представники нещодавно створених Комиш-Зорянської та Чернігівської сільських об'єднаних територіальних громад.
Участь в тренінгу взяли й представниці Більмацького Центру з працевлаштування - вони, в свою чергу, теж, час-від-часу, проводять лекційні та показові міні-заходи для представників своєї громади, які твердо вирішили чи планують знайти роботу закордоном.
єгида-запоріжжя

До цього заходу, тренінг вже відбувся в Запоріжжі та Оріхові. Після Більмака тренери та команда проекту прямує до Кам'янка-Дніпровки, Бердянську та Мелітополю.
Окрім самих тренінгів, діляться організаторки, - Наталія Заїкіна й Антоніна Шостак, також в рамках проекту відбудуться фото-флешмоб, обласний конкурс-виставка дитячо-юнацьких малюнків, міжсекторний брифінг і ряд просвітницьких акцій.
 
Кореспондент - Андрій Ганзюк
 
Поделиться с друзьями

 
Почитать другие новости
To Top