Валерий Колор

Валерій Колор - З дитинства я хотів стати бізнесменом і художником

Майже кожен з нас хоч раз мріяв, а то й намагався, навчитись гарно-неповторно малювати. В когось це виходить неймовірно й стає професією чи цікавим способом додаткового заробітку. Сьогодні ж ми вас познайомимо, шановні друзі, з молодим успішним підприємцем з Дніпропетровську, чиї картини бачили та бачать сотні та тисячі приємно здивованих українців й іноземців. Його звати - Валерій Колор, відомого ще в колах митців, як Zdesroy.
 
Валерий Колор - Вітаємо, Валерію. Всі креативні люди, яскравим представником яких ви є, у своєму житті багато в чому себе шукають та перевіряють. А які професії та спеціальності ви вже приміряли за свій молодий вік?
 
- Я доволі творча та перебірлива особа. Довго йшов до того, чим зараз займаюсь й за цей час засвоїв численні професії за різними напрямками, несхожих один на одний.
Я був і механіком, і зв'язківцем, вантажником і будівельником, водієм та продавцем... Але з дитинства я хотів стати бізнесменом і художником. На сьогодні я є підприємцем і стріт-арт художником.
 
- Дніпропетровськ й Європа знають вас, як автора неймовірних інтер'єрних і фасадних графіті. Як ви прийшли до цього та що надихає на нові й нові креативні ідеї для зображень?
 
- Мене надихає спілкування з колегами з-за кордону й їхні роботи, самі поїздки закордон - там ж бо розвиток за всіма напрямками пішов на багато років вперед. Й для того, аби бути кращим, варто рівнятись на них.
Так само є люди (рідні), які заклали фундамент в розвитку мого характеру.
 
Валерий Колор - Для того, аби створювати настінні шедеври, необхідно багато якісної практики. Що, окрім цього, потрібно для створення графіті-холстів, а не каляк-маляк, якими підлітки псують стіни?
 
- Необхідна постійна практика, відчуття смаку, гарні матеріали та професійний підхід до свого ремесла.
 
- Окрім графіті, ви також захоплюєтесь й кулінарією, і вона є, свого роду, неповторною й особливою. Як розвиваються справи з вашими Суші Буріто та Борода Баром?
 
- Так, я займаюся різними бізнес-проектами, тому бари й стріт-фуд - одні з моїх справ, яким я присвячую душу та безліч часу.
Це моя слабкість.
наразі працюю над розробкою франшиз "Buenos" та "ZdesBar".
 
Валерий Колор, Перше Інфо - Багато молоді, та й дорослих, страждають від ліні та заздрощів. Чи маєте власні рецепти боротьби з цими поганими рисами людської сутності?
 
- Будь-яка дія чи робота загартовує твій характер та розум. Нехай навіть чистити зуби чи готувати сніданок - ти маєш це робити з передчуттям й азартом. Отримуй задоволення від кожного прожитого дня.
Якщо ти будеш безвідповідально працювати на своїй роботі (якою б вона не була), то ти ніколи не навчишся робити власний бізнес.
Постався до своєї роботи з вірою в неї. Тоді ти перейдеш на наступний рівень розвитку.
 
- Що б ви могли побажати молодим художникам і підприємцям?
 
- Якщо ти хочеш бути кращим - ТИ маєш просто це зробити й не відкладати на наступний раз.
Не бійся перемін чи перешкод. Розвивайся, навчайся.
І тоді багато важких речей стануть для тебе простими й непомітними.

Поділися з друзями цим твором у своїх соцмережах