Мы в соцсетях
        

У Житомирі підлітки створять особливий мобільний додаток "Річчі" для власників собак

Головна || Суспільство


Відтепер дати щеплень, стрижок й адреси ветеринарних аптек і клінік завжди будуть під рукою
мит енд код
У Житомирі громадьска організація "Воскресіння" вирішила практично та креативно підійти до вирішення питання великої кількості безпритульних собак на вулицях міста. За їхніми словами, однією з головних передумов "викидання" чотирилапих на вулицю горе-хазяями є саме хвороби та захворювання пухнастиків, які виникли чи-то ускладнилися через відсутність або несвоєчасні щеплення та ненадану медичну допомогу.
 
- Своєчасно зроблені щеплення зміцнюють імунітет тварини і допомагають боротися з безліччю захворювань. Ми пропонуємо мобільний додаток для власників домашніх тварин "Річчі", який нагадуватиме власникам про час вакцинування, гео-локацію щонайближчих ветеринарних клінік й аптек, надаватиме інформацію про вакцини та можливі наслідки щодо їхнього введення чи невведення - ділиться власними думками керівництво проєкту.
 
За словами Голови Житомирської обласної організації "Воскресіння", цей мобільний додаток "Річчі" буде доступним онлайн для завантаження на свій мобільний телефон чи-то планшет і користування його буде безкоштовним.
Можливо, з часом, у додатку може з'явитися незначна тематична реклама, кошти з якої підуть на підтримку та подальший розвиток додатку.
 
На сьогодні, ж, головним інвестором проєкту виступає міжнародна Ініціатива Meet and Code, яка реалізується SAP, Haus des Stiftens gGmbH, українським Ресурсним Центром "ГУРТ" й іншими організаціями-членами мережі TechSoup Europe.
Головна вікова категорія цієї "робочої зустрічі" - 14-24 роки. Планується провести цей "івент" в форматі онлайн- й офлайн- практичної міні-конференції для 20 хлопців і дівчат під керівництвом менторів з числа профільних розробників і спеціалістів.
 
Нагадаємо, що в Запоріжжі 27 вересня 2019 року відбудеться щорічний Міжнародний ІТ-Форум (International IT Forum), на якому буде представлено як новітні розробки царини інформаційних технологій, так і кодування й повного циклу створення та промоції додатків і профільних послуг.
 
Кореспондент - Андрій Згодін
 
Поделиться с друзьями

 
Почитать другие новости
To Top