Мы в соцсетях
        

У Запоріжжі відбудеться глобальний Міжнародний ІТ-Форум 2019

Головна || Суспільство


Дрони, блокчейни, держава в смартфоні та штучний інтелект - це та багато більше на International IT Forum 2019
айти форум запорожье
Цьогорічний слоган Форуму - “Обмеження тільки у нас в голові” (Limits are only inside – англ.), а його головне завдання, за словами організаторів, - поєднати різні цільові групи заради нової якості життя через впровадження новітніх технологій.
 
З самого ранку й до вечора організатори та партнери Форуму пропонують для гостей заходу насичену візуальну й аудіальну теоретичну та практичну інформацію й локації за такими напрямками, як “Робототехніка”, “Дрони”, “VR та AR”, “Софт рішення для бізнесу”, “3Д принтери”, “Штучний інтелект”, “Інноваційні розробки”.
Само собою, найзахоплюючою обіцяє бути найголовніша локація — лекторій з головними спікерами з числа провідних вітчизняних й іноземних профільних “метрів” з тематичних комерційних і з державних організацій, такі як Артур Гарслян, Андрій Федорів, Ноель ЛаЧаріте (Noelle LaCharite), Михайло Федоров, Леонід Хацкевич й інші.
 
Говоритимуть спікери та спікерки про власний позитивний і негативний досвід на такі теми, як “розумні міста”, штучний інтелект, запровадження електронного голосування на виборах, “держава в смартфоні”, просування бізнес-стартапів у сфері ІТ, існуючі й новітні операційні системи.
Як і попередні роки, гостями заходу стануть представники державного та комерційного сектору різного рівня, профільні аматори та громадські діячі, студенти дотичних спеціальностей та розробники відповідних ресурсів.
 
Стартує ІТ-Форум 27 вересня о 09:00 у запорізькому виставковому комплексі "Козак Палац", а вартість квитків варіюється від 100 до 1000 гривень.
 
SPEAKERS ZONE PLUS (1.000₴):
- церемонія відкриття Форуму;
- вільний доступ на панельну дискусію "Цифроове майбутнє";
- вільний доступ у Speakers Zone; - вільний доступ у Expo Zone;
- coffee zone; - food zone;
- зона відпочинку;
- фотозона
 
SPEAKERS ZONE (500₴):
- церемонія відкриття Форуму;
- вільний доступ у Speakers Zone;
- вільний доступ у Expo Zone;
- coffee zone; - food zone;
- зона відпочинку;
- фотозона
 
EXPO ZONE (100₴):
- робототехніка;
- VR та доповнена реальність;
- дрони;
- 3D принтери;
- SMART технології;
- coffee zone;
- зона відпочинку;
- фотозона;
- food zone
 
Організатором проекту “International IT Forum” є група компаній “Global Genesis” на чолі з Артуром Гарсляном, а цьогорічний Патрон Форуму — Офіс Президента України.
У 2018 році ІТ-Форум зібрав понад 3000 гостей та майже півсотні великих тематичних локацій.
 

 
Кореспондент - Андрій Згодін
 
Поделиться с друзьями

 
Почитать другие новости
To Top