Мы в соцсетях
        

Український мандрівник Назарій Дорош зняв унікальне промо про природу України

Головна || Суспільство


За добу ролик в Ютубі набрав майже 55 тисяч переглядів
i love ukraine
18 вересня 2019 року відомий вітчизняний мандрівник Назарій Дорош виклав до соціальних мереж Інстаграм й Ютуб своє унікальне промо-відео про природу України.
За менш, ніж за добу, ролик набрав майже 55 тисяч переглядів - і це тільки на теренах YouTube.
Називається робота "Мій дім - Україна" (UKRAINE IS MY HOME), який показує фауну та ландшафти різних областей Незалежної в різні пори року та доби.
 
«Україна - це окремий світ, в якому є все! Густі тисячолітні ліси, мудрі та монументальні гірські хребти, загадкові щилини, просторі долини, широкі та шумні річки, а також - криштально чисті озера..» - так характеризує побачене автор.
«..Я хочу лишень сказати: «Приїздіть до України, насолодіться нашою гостинністю, пейзажами, пречудовим кліматом та створіть для себе одне з найяскравіших і найпам'ятніших пригод у житті!» - підсумував Назарій в описі до відео.
 
Само собою, відео отримало виключно позитивні відгуки як від українських, так і від іноземних глядачів.
Нижче наводимо сам ролик
 
DOROSH - UKRAINE IS MY HOME | Мой дом - Украина
 

 
Поміж красот країни промайнули й краєвиди Запорізького краю, де вже 27 вересня відбудеться щорічний великий комплексний Міжнародний ІТ-Форум, який традиційно "розгорнеться" в запорізькому експо-центрі "Козак Палац". Участь в заході візьмуть як нові вітчизняні міністри, так і видатні українські й закордонні спеціалісти й гуру з інформаційних технологій та програмування.
 
Кореспондент - Андрій Згодін
 
Поделиться с друзьями

 
Почитать другие новости
To Top