Мы в соцсетях
        

Молодь змінить Україну - в 6 областях навчатимуть покращувати життя

Главная || Культура


Найбільш активні учасники, які відповідатимуть усім вимогам програми, восени 2018 року зможуть відвідати одну з шести країн Європи
молодь змінить україну
У травні 2018 року стартувала ключова програма Фонду родини Богдана Гаврилишина «Молодь змінить Україну» для молодих державних службовців, активістів громадського сектору та соціальних підприємців.
Цьогоріч програма передбачає не лише відбір команд, які поїдуть у шість країн Європи вивчати європейський досвід ефективного управління, а й заплановано надання мікро-грантів на реалізацію регіональних проектів учасників, а також модульна система навчання в межах локальних шкіл у шести містах України: Вінниці, Тернополі, Чернігові, Черкасах, Полтаві та Запоріжжі.
 
Учасники й учасниці програми отримають знання по темах соціальних інновацій в сфері державного управління та проектного менеджменту. Інтенсивне модульне навчання з поєднанням теорії, практичних кейсів та індивідуальної роботи над проектами допоможе учасникам підготувати і одразу ж реалізовувати власні ідеї місцевого розвитку.
Спікерами школи є запрошені експерти національного рівня, регіональні експерти/лідери думок, ментори асоціації «Молодь змінить Україну».
 
Другим "кроком" у досягненні планів стане "Проекти місцевого розвитку".
На цьому етапі, який триватиме з липня по серпень, відбудеться захист проектів місцевого розвитку учасниками програми «МЗУ» та перші кроки по їх реалізації.
Пропоновані напрямки проектів: розвиток самоврядування та органів самоорганізації; формування нової ідентичності та ребрендингу міста/ громади; розбудова інфраструктури соціальних інновацій; сприяння зростанню довіри та соціальної згуртованості; активізація соціального підприємництва та сектору креативних індустрій.
Найкращі з проектів будуть підтримані фінансово через надання їм мікро-грантів на їхню реалізацію.
 
Третій етап програми - "Стажування в Європі"
Найбільш активні учасники, які відповідатимуть усім вимогам програми, восени 2018 року зможуть відвідати одну з шести країн Європи (Австрія, Німеччина, Норвегія, Швейцарія, Швеція та Польща).
Сформовані у групи з 5-6 осіб, вони впродовж тижня вивчатимуть європейський досвід, а по приїзді ділитимуться результатами свого дослідження.
Обов’язковою умовою є поширення отриманих знань через ЗМІ, друк аналітичних статей, інтерв’ю на радіо та телебаченні про висновки після поїздки. Думаємо - цей момент є одним з найлегших, бо більшості онлайн й офлайн медіа буде цікаво розповісти своїй аудиторії про новий живий досвід і знання, які привезуть учасники проекту до своїх громад.
молодь змінить україну
Участь молодих регіональних лідерів у програмі «Молодь змінить Україну» дозволить їм отримати нові знання та систематизувати їх для практичного застосування в межах своїх компетенцій на місцях, отримати фінансову підтримку на старті проекту та прямий доступ до міжнародного досвіду.
 
Програма допоможе налагодити зв’язки з активістами з інших регіонів України, розширити горизонти та вибудувати широку мережу ділових контактів. На сьогодні учасниками програми «МЗУ» попередніх років створена асоціація, яка складається більш ніж з 500 молодих людей, що працюють у Верховній Раді, міністерствах, міських радах та держадміністраціях, керують масштабними соціальними проектами, чи розвивають власний бізнес.
Наприклад, координатором у Запоріжжі та по Запорізькій області є Кирило Дядя - керівник Центру "Професіонали", з яким можна зв'язатись за контактними номерами 0679010053 та 0993407789.
 
Для того, аби подати заявку на участь в Програмі, необхідно до 25 травня заповнити анкету - https://goo.gl/ZeDbW1
 
Кореспондент - Андрій Ганзюк
 
Поделиться с друзьями

 
Почитать другие новости
To Top