Артур Бредо, школа диджеев Украина

Артур Бредо - З мрією крокую по життю


 
- Вітаю, Артуре. Вже декілька років танцполи України й Європи енергійно "хитаються" під ваші запальні треки. Поділіться, будь ласка, як ви вирішили стати ді-джеєм?
 
Артур Бредо - Це доволі довгий шлях та трохи незвичайна історія. Все почалось з баскетбольного майданчику та знайомого, який мені дав програму Frutie Loops з написання музики.
Саме з цього й почалось моє знайомство з музикою. Минали роки, я досліджував світ хіп-хопу, клубів, пробував власні сили в ролі МС, завжди шукав можливість виступити.
Коли поїхав до Києва, в мене вже був мінімальний досвід для починаючого артиста та продовжував свою діяльність, складаючи пісні та виступаючи по різних клубах столиці. Але мій вирішальний крок до світу діджейства я зробив після переїзду до Німеччини. Причина тому доволі проста - по приїзду моя німецька була не зовсім гарною, а полишити тягу до творчості я не міг, тому й обрав більш музичний та менш розмовний вид - діджеїнг, про що й по сьогодні не жалкую.
 
- Чи не страшно було самому покинути батьків, друзів та знайомих й переїхати до столиці?
 
- Я над цим навіть не замислювався, коли переїздив, тому що мене більше цікавив новий світ й обставини, до яких я потраплю, нові знайомства, які можуть привести до здійснення мети, тому часу на всілякі страхи не було.
А спілкування з батьками та друзями я не закінчував, - ми живемо в такий час, що, навпаки, важко кудись зникнути!
 
- Самі ви родом з Запоріжжя. Яке в ньому ваше найулюбленіше місце?
 
- Так сталося, що я встиг пожити в різних районах міста. І кожний район для мене видався по-своєму затишним та незвичайним.
Наприклад, балка біля медичного інституту, де я провів дитинство, баскетбольний майданчик на 2-му Шевченківському... Вам це може здатись дрібницею, але для мене це майже сакральні місця.
 
- Кажуть, що публіка нічних клубів усюди однакова, якщо дивишся на неї зі сцени. Які та де ваші найяскравіші виступи відбулися протягом цих творчих років?
 
Артур Бредо - Ну, не зовсім однакова. Я от помітив, що публіка в Україні досі полюбляє гламур, а дизайн клубу грає велику роль. В Європі ж, в свою чергу, публіці важливіше знати, яка музика гратиме, а роль ді-джея постає на перше місце в клубі.
З моїх виступів, які найбільше запам'яталися, я можу виділити вечірку на будівництві в Берліні. Це все було легально, влада району дозволила проведення вечірки, пожежні приїжджали перевірити аварійні виходи, організатори привезли апаратуру та барні стійки, а потім й дійшло до черги на вулиці поблизу входу.
І в той момент я зрозумів, що публіка прийшла насолоджуватись музикою й атмосферою вечірки. Це були незабутні 2 години мого сету!
 
- В Україні та й в світі дуже мало професійних шкіл з ді-джеїнгу. Хтось "проривається" сам... Що, на вашу думку, необхідно для того, аби заслужити стабільну повагу та любов слухачів та постійних відвідувачів нічних клубів?
 
- Останнім часом школи з діджеїнгу все ж таки почали з'являтись.
Правда, це лишень піврічні курси й не більше, та й робити з діджеїнгу професію - звучить якось неправильно
Обличчя ді-джея - це його музика, діджей-сети, технічна підкованість й як він поводиться в клубі. Якщо ви все це пропрацюєте в собі до гарного рівня, то, сподіваюсь, і люди оцінять ваші старання.
 
Артур Бредо - Чи маєте ви досі нездійснені професійні мрії?
 
- Звісно, їх дуже багато! Хочу колись виступити на острові Ібіца, навіть не важливо де, просто мрія. Також випустити трек на легендарному лейблі Defected Records. Хочу зібрати власну професійну студію... загалом, цілей та мрій дуже багато.
 
- Більшість молоді страждає від ліні. Лінь навчатись, лінь працювати, лінь розвиватись та цікаво корисно для суспільства жити. Які маєте власні рецепти з боротьби з цим гріхом?)
 
- В мене, наприклад, є улюблена справа, якою займаюсь вже 7 років. Це, мабуть, і є рішенням всіх проблем, - просто знайти заняття, яким захочеться займатись в будь-яку пору доби. А також завжди виринає одна думка про те, що ми живемо лишень один раз і провести цей час перед телевізором вже нецікаво!.
 
- Що б ви могли побажати молодим музикантам, в тому числі, й ді-джеям, молоді та всій Україні в 2015 році?
 
- Я бажаю всім починаючим музикантам завести побільше професійних зв'язків, нових ідей та натхнення, всім діджеям - більше часу на сон та здорових вух у цьогоріч. Всім українцям бажаю миру в домі, добробуту, процвітання у власних справах та здійснення всього запланованого.

Поділися з друзями цим твором у своїх соцмережах