Мы в соцсетях
        

Аналітична система YouControl почала активніше навчати журналістів і громадських діячів

Головна || Суспільство


Журналістів навчали виявляти шахраїв та користуватись відкритими данними
юконтрол україна
У 2014 році під впливом позитивних перетворень в українському суспільтві, в українському сегменті інтернету з'явився великий і потужний аналітичний ресурс YouControl, головна мета якого - широкий профільний доступ до бази відкритих данних і допомога громадським діячам і журналістам в боротьбі з незаконним збагаченням та приховуванням корупційних схем.
Офіційним засновником ресурсу виступив Сергій Аркадійович Мільман, який охарактеризував стиль та напрямок свого "винаходу" як бізнес-розвідка.
 
Майже з самого початку свого існування, портал почав відкрито навчати охочих користуватись його послугами та можливостями. Окрім відповідних інформаційних матеріалів на власному сайті, також команда YouControl почала, час-від-часу, влаштовувати та проводити тематичні тренінги та майстер-класи.
Цьогоріч команда ресурсу розпочала тісну співпрацю з таким освітнім закладом, як Українська школа урядування (УШУ), на базі якої планує протягом весни-літа 2019 провести 9 семінарів та тренінгів для представників державних закладів і засобів масової інформації.
Сама, ж, Українська школа урядування – структурний освітній підрозділ Національного агентства України з питань державної служби.
 
Наприклад, 21 березня експерт з продукту та тренер YouControl Ігор Курочка практично пояснював та показував, як за допомогою ресурсу YouControl можна виявити шахраїв – як цілі компанії, так і окремих людей, які претендують на працевлаштування в держструктурі. Окрім того, завдяки ресурсу можна прослідкувати й кінцевих беніфеціарів (благоотримувачів) тих чи інших структур, організацій і фірм як прихованих власників, співласників і засновників.
 
- Такі данні дуже важливі не тільки нам, майбутнім посадовцям, але й журналістам і звичайним пересічним громадянам, бо саме таким шляхом ми можемо поступово зменшити рівень корупції та розкрадання бюджетних коштів в країні, й, відповідно, зробити нашу Україну міцнішою та багатшою - поділилась слухачка курсів Наталія.
 
На власному офіційному сайті команда YouControl оприлюднила список своїх навчальних заходів за таким календарним списком:
- 1 квітня – навчання на тему “Використання сучасного програмного забезпечення на основі відкритих даних”;
- 10 та 24 квітня, 15 та 29 травня, 05 та 20 червня – навчання на тему “Сучасні підходи до перевірки контрагентів та виявлення ознак корупції”;
- 22 травня – навчання на тему “Ефективне використання публічної інформації у формі відкритих даних на державній службі”.
 
Що, ж, - сподіваємось, що завдяки цим новим данним і власним сумлінню, чесності та відповідальності локальна та всеукраїнська влада поступово змінить на краще стан справ в Україні, особливо, якщо в цьому їх підтримають населення та бізнес.
 
Корреспондент - Андрій Згодін
 
Поделиться с друзьями

 
Почитать другие новости
To Top