Мы в соцсетях
        

Запорізьким підліткам презентували мобільний додаток “MyPol”

Головна || Суспільство


Школярі одні з перших побачили поліцейський "SOS"
мини-фестиваль закодируй
Починаючи з далекого 1998 року, в Україні стрімко та натхненно розвиваються інтернет, масові комунікації та сучасні технології. Нещодавно, навіть, один з топ-посадовців нашої країни назвав це “диджиталізацією” й пообіцяв її покращувати та пришвидшувати.
 
Що ж стосується нашого побутового життя, то інколи виникають такі ситуації, коли ти стаєш свідком якихось протиправних дій, або ж, боронь Боже, виникає небезпека самим туди потрапити. Саме з метою попередження й оперативного вирішення негативних соціальних дій типу ДТП, розбоїв, пограбувань чи, навіть, посягання на життя, в Національній Поліції України разом із профільними розробниками торік створили спеціальний мобільний додаток “MyPol”, головні завдання якого — проінформувати населення про можливості та новини місцевих і національних підрозділів Поліції, а також надати можливість екстреного виклику наряду “копів” на місце події без дзвінка, лишень натиснувши на велику кнопку “SOS” на екрані свого смартфону чи-то планшету.
 
Ось і запорізьким школярам презентували цей мобільний додаток — представники й представниці Управління ювенальної превенції та “кіберполіції”.
Відбулося це в освітньо-ігровій формі під час щорічного ІТ-міні-фестивалю “заКОДуй!”, який 18 жовтня 2019 року “базувався” в 23му запорізькому Академічному ліцеї.
Сам , ж, міні-фестиваль тривав майже 3 тижні й охопив декілька різних освітніх закладів Запоріжжя. Організатором цього освітньо-практичного проєкту є Олександр Кахай.
мобільний додаток майпол
Як повідомляє офіційний сайт ресурсу, "My Pol" — це мобільний додаток, який допоможе створити платформу для комунікації органів поліції і свідомих громадян”.
Основні розділи сайту та додатку : Моніторинг роботи поліцейських, кнопка «SOS» , Push-сповіщення, Мапа відділень поліції та медичних закладів, Рекомендації щодо спілкування з поліцейськими, Актуальні новини поліції, Можливість оцінки роботи поліцейського за номером жетону.
Закінчується сторінка “майполу” закликом спільними силами з позитивного “реформування” нацполіції — “Долучайтеся до нашої команди! Створимо нову поліцію разом!”
 
Само собою, додаток у користуванні й обслуговуванні для користувачів абсолютно безкоштовний. Завантажити його собі на телефон можна як через ГУГЛ/Епл маркет, так і через офіційний сайт www.appmypolice.com
 
Кореспондент - Андрій Згодін
 
Поделиться с друзьями

 
Почитать другие новости
To Top