Мы в соцсетях
        

Ігор Кондратюк запропонував власний "мирний план" врегулювання конфлікту на Донбасі

Головна || Суспільство


Відомий український телеведучий, продюсер і шоу-мен запропонував власну формулу вирішення збройного конфлікту на Донбасі
мирний план кондратюка
08 жовтня 2019 року автор, композитор, телеведучий, суддя талант-шоу та продюсер Ігор Кондратюк на власній сторінці в соцмережі "Фейсбук", скоріш за все, під інформаційним впливом навколо багатьом відомої "формули Штанмайєра", запропонував авторську формулу з мирного врегулювання збройного конфлікту на Донбасі.
Сам, ж, "документ" складається з 10 простих і зрозумілих пунктів та двох після мов. Окрім тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської області в "формулі Кондратюка" є вирішення й проблеми з російською окупацією кримського півострова.
 
Надалі цитуємо:
 
Формула Кондратюка щодо урегулювання конфлікту на Донбасі.
 
1. Україна повертає контроль над своїми східними кордонами (мирно, за допомогою ОБСЄ, миротворців ООН та усіх інших типу важливих організацій). Тому ЄДИНИЙ пункт, заради якого дипломати/керівники з різних країн збираються в мінському, нормандському, женевському або будь-якому іншому форматах - змусити РФ закрити свій кордон з Україною. Всі інші питання на таких перемовинах не обговорюються в силу непотрібності.
2. Після отримання Україною повного контролю над східним кордоном бойовики незаконних збройних формувань так званих «лнр» та «днр» добровільно здають зброю.
3. Ті, кого українським військовим судом буде визначено військовими злочинцями – сидітимуть встановлені судами строки.
4. Мешканцям так званого ОРДЛО протягом місяця з моменту повного відновлення влади Києва потрібно визначитись – чи хочуть вони жити в державі Україна.
5. Хто не хоче – протягом 3 місяців покидають Україну в будь-якому напрямку. Україна їм за це виплачує «виїздні». З умовою – не повертатись в Україну протягом 50 років після виїзду.
6. Ті, хто залишаться, на 10 років втрачають своє виборче право. В Донецькій та Луганській областях обиратися на виборні посади та служити в поліції протягом 10 років матимуть право лише ті, хто з початку літа 2014-го мешкали на підконтрольній Києву території.
7. Особи, які були причетними до організації так званих «референдумів» про так звані «лнр» та «днр», і залишаються жити в Україні, втрачають українське виборче право назавжди.
8. Під час виконання пунктів 1-7 Росія мовчить, ніби в рот води набрала!
9. Після виконання пунктів 1-7, за такою ж формулою проводиться звільнення Криму від рашистів.
10. Гарантом виконання формули Кондратюка щодо урегулювання конфлікту на Донбасі виступають усі ядерні країни, окрім РФ
P.S. Формула працює в умовах типу "ідеального газу": всі країни дотримуються міжнародного права і встановлених кордонів між країнами.
P.P.S. Всі інші формули щодо даного питання - від прохіндеїв від політики або неуків - з'являються від того, що цивілізовані країни поки що не в змозі виконати п1. через те, що Росія - міжнародний гопник, якого всі бояться!
 
Така програма отримала виключно позитивні відгуки в коментарях до допису, а деякі користувачі та користувачки, навіть, пожартували, що проголосували б за Ігоря Васильовича Кондратюка, якби той балотувався на пост Президента України.
 
Корреспондент - Валерія Котенко
 
Поделиться с друзьями

 
Почитать другие новости
To Top