Мы в соцсетях
        

Екскурсія по Кабміну та привітання з Днем знань від Прем'єра

Головна || Суспільство


Олексій Гончарук унікально привітав першокласників з 1 Вересня
олексій гончарук
Олексій Гончарук - новий Прем'єр-міністр України, 01 вересня 2019 року виклав на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук унікальне відео-привітання першокласникам.
Двохвилинне відео присвячено побажанням від дорослих до юного покоління українців, яким "належить розбудовувати сильну успішну Україну". Окрім того, у відео показуються коридор одного з поверхів Кабінету Міністрів України, декілька урядових зал, "де приймаються найважливіші рішення для країни та приймаються закони".
При цьому весь текст Олексія Валерійовича супроводжується субтитрами - для тих глядачів, які мають вади слуху й/або з якихось причин не можуть увімкнути звук на відео в програвачі.
 
Далі наводимо та цитуємо текст Олексія Гончарука:
 
- " Привіт, Друзі! Сьогодні - 1 вересня - День знань. Завтра ви підете до школи. В маленькі і великі. В містах і селах. На Сході і Заході, на Півночі і Півдні нашої великої країни. А я піду на роботу. В Кабінет Міністрів України, де я працюю Прем'єр-міністром.
Колись, хтось з вас також буде Прем'єр-міністром. Але на той момент Україна вже буде сильною, модерновою державою, з якою рахуватимуться в світі.
Тоді Уряд працюватиме в сучасній інноваційній будівлі, яку ви обов'язково побачите. Як це виглядає сьогодні - я хочу вам показати. 
В цій великій будівлі величезна кількість поверхів.На цих поверхах знаходяться десятки кабінетів, в яких працюють тисячі людей. А коридори тут такі довгі, що часом можна користуватися самокатом.
В цьому приміщенні працює український Уряд. Міністри ухвалюють найважливіші рішення для країни. Але для того, щоб країна була успішною, нам потрібні розумні освічені вільні громадяни, - Ви!
Тому вчіться дуже добре. А ми в Уряді зробимо все для того, щоб створити вам цього всі необхідні умови. 
Щиро ваш - Прем'єр-міністр "
 

 
Кореспондент - Андрій Згодін
 
Поделиться с друзьями

 
Почитать другие новости
To Top