Мы в соцсетях
        

Порнхаб зняв ролик про екологію на пляжі - "Найбрудніший порнофільм"

Головна || Суспільство


За словами власників порталу, "мінет серед бруду" має принести гроші на покращення стану океану
порнохаб ролик про пляж
27 серпня відомий порнопортал Pornhub виклав до мережі Ютуб свій креативний ролик про екологію - на ньому молода пара на забрудненому пляжі вирішує зайнятись легким сексом.
При цьому, їм абсолютно не заважають для цього груди побутового сміття на піску та в воді, а для "колориту" режисер додає до стрічки ще й "картинки" мегазасміченості океану.
В ролику видно, як дівчина начебто знімає з хлопця шорти та починає робити йому мінет, при цьому сам процес орального сексу перекриває пластикова пляшка, а збоку сміття збирають двоє хлопців у "хімічних" костюмах та збирають сміття в цей самий час.
 
Протягом 3х днів ролик набрав майже 3 мільйони переглядів, при тому, що на самому порталі Ютуб перегляд цього відео обмежено за віком.
При цьому, переважна більшість користувачів залишають позитивні відгуки, але є й саркастичні, типу "Той день, коли порнозірки стали краще дбати про збереження світу, аніж політики!" (When pornstars done better job saving the world than politicians this day - оригінал).
Інші, ж, вважають, що автори "просто вирішили зекономити на місці зйомок і вибрали звичайний брудний пляж", дехто натякає, що "режисери спеціально привезли, а після зйомок забрали сміття", а треті нарікають, що "Порнхаб просто вирішив розкрутитись на темі забруднення океану й світу"...
 
Сам, же, портал заявив наступне:
 
- У Pornhub ми всі "забруднилися". Але коли мова заходить про мільйони тонн відходів, які з'являються на світових берегах щороку, ми всі можемо організуватись, щоб очистити свій вчинок. Ось чому ми об'єдналися з порнозірками Leo та Lulu, щоб створити найбруднішу порнострічку, яку знімали колись раніше й знято його на одному з найзабрудненіших пляжів світу.
І щоб допомогти його прибрати ... ми хочемо, аби ти "впав" і "забруднився".
Подивіться відео на Pornhub, і за кожен перегляд ми зробимо пожертву до організації "Ocean Ocean Polymers", щоб допомогти їм у збереженні наших океанів та пляжів!..
 
Що ж стосується внесків від перегляду цього порнофільму, за словами організаторів проекту, кошти підуть на запустити спеціальний танкер, який механічним способом збиратиме плаваюче пластикове сміття та перероблятиме його на паливо для власного руху.
Наскільки безпечними для оточуючого світу будуть викиди від цього "пароплаву", а саме від процесу сушіння та спалювання сміття, ніхто не каже.
Окрім того, це, додатково, може й викликати локальне підвищення температури води, що може викликати, в свою чергу, розвиток синьо-зелених водоростей у прісних прибережних водах...
Але й позитивний вплив на всесвіт теж не варто відкидати.
 
Сам, ж, бо, ролик Pornhub Presents: The Dirtiest Porn Ever пропонує переглянути нижче -

 
Кореспондент - Валерія Котенко
 
Поделиться с друзьями

 
Почитать другие новости
To Top