Мы в соцсетях
        

Українській малечі подарували добрий мультик до Різдва

Главная || Культура


Маленькі намальовані звірятка, ельфи та діти заспівали Щедрика
щедрик щедрік щедрівочка
Українські аніматори подарували для найменших глядачів і глядачок й їхніх батьків цікавий добрий мультик до Різдва. 28 грудня на ютуб-сторінці продитячого анімованого каналу "Першоцвіт" опублікували відео пригод маленьких звіряток, ельфів, хлопчика та дівчинки під виконання всім відомої щедрівки.
За словами авторів проекту, роботу створено власними силами у місті Ватутіне (екс- Шахтинське Черкаської області).
 
Співає основну партію "Щедрика" Uлія Лорd, підспівує їй дитячий хор студії естрадного вокалу "Ліга Співу" під акомпанемент віолончелі.
 

 
- Такі канали особливо корисні та потрібні сучасній малечі - ділиться з нами молода мама Янина, - наша донечка обожнює переглядати цей "Марійчин Першоцвіт" на "Пікселі", а нам, батькам, це додаткова допомога в якісних мовному та культурному розвитках дитини в сучасному світі.
Згодна з "колегою" й Катерина - Якісний український продукт дозволяє вирішити одразу ж декілька серйозних питань - змалечку прищеплюєш дитині зацікавленість у добрих "картинках", йде навчання рідній мові та, само собою - трохи звільняється батькам часу на самих себе, на вирішення найпростіших побутових й інтимних питань.
 
Менш, ніж за тиждень з дати опублікування, ролик набрав понад 46 тисяч переглядів, отримав ряд схвальних релізів у різних ЗМІ а також збирає позитивні відгуки в коментарях.
Сам ж канал позиціонує себе як "перший український анімований канал про Життя та Розвиток маленької дівчинки Марійки. Кращий Мультик-Казка Для Дитячого Розвитку."
У його добірці багато розвиваючих та повчальних роликів різної тривалості з приємними музичним і голосовим віршованим супроводом на різні продитячі теми.
 
Кореспондент - Ангеліна Коник
 
Поделиться с друзьями

 
Почитать другие новости
To Top