Мы в соцсетях
        

У Запоріжжі відбувся вже 3й ITBabyFest

Головна || Культура


Нові знання та можливості викликали неабиякий ажіотаж в дітей і підлітків
іт-форум
06 жовтня 2019 року в самому центрі Запоріжжі відбулася грандіозна освітньо-практична подія, на яку з нетерпінням чекали діти та підлітки – «ITBabyFest 3.0».
Тут хлопці та дівчата змогли відчути себе справжніми кодерами та креативними "комп'ютерними" митцями, а також створити собі на пам'ять 3D-сувеніри.
Ідея такого заходу народилася у креативної команди ЗГО «Центр розвитку кар’єри «Професіонали», і проходить «ITBabyFest» вже третій рік поспіль, надихаючи дітей Запоріжжя розвиватися й долучатися до сфери ІТ.
 
Програма "фесту" була досить насиченою та різноманітною, де кожен і кожна юні учасники й їхні батьки могли знайти заняття до душі: відвідати презентації освітніх проектів у сфері ІТ (а їх чимало – як для школярів, так і для студентської молоді), поспілкуватися з «живими книгами», переглянути презентацію фото-, відео-, анімаційних робіт, спробувати роботу з графічними планшетами та дізнатися, які можливості вони відкривають, попрацювати з різноманітними гаджетами для розвитку, побачити, як «оживають» роботи та дізнатися, що вони вміють.
 
- Найбільш яскравим враженням була кількість учасників «ITBabyFest 3.0» - це мотивує нашу команду проводити подібні заходи й надалі, робити їх ще масштабнішими, цікавішими та пізнавальнішими, - ділиться автор та організатор заходу, Президент ЗГО «Центр розвитку кар’єри «Професіонали» Кирило Дядя, - Приємно, що така численна батьківська аудиторія розуміє важливість розвитку дітей та молоді в умовах інформаційно-технічного прогресу, адже неможливо ізолювати дітей від цифрових технологій та гаджетів, але можна скерувати в корисне русло: пробуджувати інтерес до навчання – вивчення шкільних предметів, які знадобляться для програмування, проектування, інженерної справи тощо.
 
Дитячі очі блищали від захвату під час інтерактивів, ігор, майстер-класів, а кожен куточок простору збирав численну юрбу хлопців та дівчат, охочих поринути в світ інформаційних технологій та спробувати власні сили в 3D-моделюванні, управлінні робототехнікою, колісними платформами з WEB-керуванням та іншими дивами цифрової техніки.
 
Таким чином, «ITBabyFest 3.0» став своєрідним інтеграційним майданчиком для людей, що захоплюються ІТ, і хто прагне долучитися до світу інновацій.
Тут були заняття та простір для розвитку й взаємодії для кожного: і для малечі, й для підлітків, і для хлопчиків, і для дівчаток, і для людей з інвалідністю.
 
«ІTBabyFest» щороку проходить в рамках ініціативи «Meet and Code», що реалізується Ресурсним центром «ГУРТ» (партнером Глобальної мережі TechSoup) за фінансування корпорації SAP.
Партнерами цьогорічного "Фесту" виступили «Академія IMT», Запорізький коледж радіоелектроніки НУ «Запорізька політехніка», ПНЗ «Центр науково-технічної творчості молоді «Політ», Запорізький осередок «Code Club», навчальний центр комп’ютерної графіки та ІТ-технологій «Polygon», Центр вивчення іноземних мов «Eureka Language Centre», коворкінг-центр підтримки соціальних інновацій, жіночого підприємництва та стартап-кампаній «Business Women’s Space».
 
Матеріал - Амалія Курочка
Фото - організаторів
 
Поделиться с друзьями

 
Почитать другие новости
To Top