Мы в соцсетях
        

Зірки кличуть всіх на перший "Домашній онлайн-концерт"

Головна || Суспільство


Окрім хітів, на глядачів також очікують прем'єри нових пісень і солодкі призи
домашний онлайн-концерт
Вже у цей вівторок, 07 квітня 2020 року, майже 2 десятки українських зіркових артистів й вокалістів запрошують молодь і дорослих на великий спільний вечірній “Домашній онлайн-концерт”, трансляція якого йтиме через платформу Ютуб.
Виступи відбуватимуться “наживо”.
 
На глядачів і глядачок зіркові артисти також підготували ряд прем'єр нових пісень, цікаві кавери та вже відомі "хіти", душевні вірші, а ведучі, від себе, поділяться декількома небанальними ідеями, як цікаво проводити карантин вдома.
При цьому всі охочі зможуть ставити свої запитання команді проекту онлайн у відповідному супер-чаті, а найкреативнішим коментаторам, додатково, обіцяють солодкі призи.
 
- Для того, аби ця весна стала ще яскравішою та приємнішою, разом із великою творчою командою підготували українцям море позитиву та майже 2 години приємних емоцій – ділиться головний організатор “концерту” – Олександр Кахай, – зіркові артисти та музиканти приєднаються до ефіру онлайн з різних куточків України та, навіть, з Америки, Нової Зеландії та Німеччини.
 
До слова, учасники й учасниці першого “Домашнього онлайн-концерту” : Аіда Ніколайчук, Ігор Грохоцький, Андрій Рибарчук, Андрій Кривонос, Денис Родін, Олександр Коржов, Дмитро Волков, Світлана Ніконорова, Дмитро Мельник, Сергій Соловйов, Герман Романченко, Миколай Задора, Антон Якубовський й інші імениті фіналісти та переможці таких всеукраїнських проектів, як “Голос Країни”, “Дитяче Євробачення”, “Х-Фактор” та “Караоке на майдані”.
 
Доступ до перегляду трансляції та її подальшого запису в Ютубі, само собою, вільні та безкоштовні й можливі як на “стаціонарних комп’ютерах”, так і на різноманітних гаджетах. При цьому, в кадрі жодних реклами, негативу чи-то політики.
 
На концерт можна потрапити як за прямим посиланням https://youtu.be/CbuqeWjj4aI , або знайшовши його в Ютубі за словосполученням “Домашній онлайн-концерт”
Розпочнеться трансляція у вівторок, 07 квітня 2020, о 18:00 за Київським часом
 

 
Корреспондент - Ангеліна Коник
 
Поделиться с друзьями

 
Почитать другие новости
To Top