Мы в соцсетях
        

У Запоріжжі для підлітків і малечі провели черговий "День двора"

Головна || Культура


Хлопці та дівчата тренувались на турніках і майстрували
день двора

20 квітня 2019 року в Запоріжжі для дітей та підлітків в Комунарському районі провели невелике, але комплексне позитивне свято - черговий "День двора".
У рамках заходу відбувались силові змагання, безкоштовні творчі майстер-класи та показові акробатичні виступи на вуличних турніках.
 
Протягом декількох годин в одному з дворів Космічного мікрорайону під приємну музику хлопці та дівчата змагались поміж собою в спритності, силі й акробатизмі, а також вчили менших розмальовувати дерев'яні спили, майструвати оригамі та прикрашали їхні обличчя аква-гримом.
Найактивніші хлопці та дівчата, додатково, отримали в подарунки набори канцтоварів, великі нотатники та родинні фоторамки.
александр кахай
Участь у підготовці та реалізації проекту взяли волонтерки запорізької Хортицької Реабілітаційної Національної Академії та хлопці з ініціативної групи "СтрітВоркаут Запоріжжя".
Організатором "Дня двора" вкотре виступила Молодіжна організація "Наше щасливе життя" й, безпосередньо, її Голова - Олександр Кахай.
 
Завітав на свято й представник Комбінату "Запоріжсталь" і місцевий депутат Ігор Чумаченко. Саме завдяки ЗМК "Запоріжсталь" та його грантовому конкурсу соціальних проектів "Ми це місто", команда волонтерів встановила цей новий вуличний спортивний майданчик, відремонтували та пофарбували старі гойдалки та гірки, а також встановили біля під'їздів по великій зручній парковій лаві.
 
- Ми щиро вдячні комбінату, суддям й оргкомітету проекту "Ми це місто" за підтримку та те, що тепер і дорослі, і підростаюче покоління можуть вільно та безкоштовно в будь-який зручний час і в будь-яку пору року покращувати тут своє здоров'я та знаходити нових друзів-однодумців через масовий вуличний спорт - поділився Олександр Кахай.
 

 
Корреспондент - Ангелина Коник
 
Поделиться с друзьями

 
Почитать другие новости
To Top