Мы в соцсетях
        

205 річницю Шевченка відзначили міжнародним флешмобом #ByShevchenko

Главная || Культура


9 березня Україна та світ святкують та відзначають День народження великого Кобзаря
міжнародний флешмоб шевченко

9 березня 1814 року на світ з'явився майбутній український поет, художник, політичний діяч і письменник Тарас Григорович Шевченко, якого сучасний світ знає як великого Кобзаря та Світоч українського народу.
У 2019 році незалежна Україна відзначає 205 річницю з дня його народження. Цьогоріч до "звичайних" поетичних вечорів і тематичних міні-концертів додався й міжнародний флешмоб #ByShevchenko, організований Міністерством молоді та спорту України.
 
За умовами флешмобу, необхідно знайти найближчий пам'ятник Тарасу Шевченку, записати біля нього або на його фоні на відео уривок великого чи дрібний твір, викласти до соцмереж, вказавши свої місто та хештег #ByShevchenko і вказати, кому "передаєш естафету".
При цьому, за словами МінМолодьСпорту, у світі налічується 1384 таких пам'ятників, розміщених у 35 країнах.
Головними організаторами та координаторами флешмобу виступили Ліна Грабар і Марія Карчевич.
флешмоб шевченко
Участь у флешмобі взяли понад сотню громад з різних куточків України та світу. В основному, - це бібліотеки та творчі колективи, але серед них - хлопці та дівчата, чоловіки та жінки різних вікових категорій.
 
Відзначився цього разу й громадський активіст з Запоріжжя - Олександр Кахай - він виклав на свою сторінку в Фейсбуці та до Ютубу білінгвальне відео - "Заповіт" жестами (жестовою мовою глухих) з паралельною декламацією голосом.
 

 
Корреспондент - Ангелина Коник
 
Поделиться с друзьями

 
Почитать другие новости
To Top