12

ЗНО-2016

ЗНО (Зовнішнє незалежне оцінювання) - випускні іспити для старшокласників всіх загальноосвітніх закладів всіх форм власності для подальшого вступу до вишів (вузів) України.
 
Головні завдання ЗНО - підвищення рівня освіти населення України, формальна боротьба з корупцією при вступі абітурієнтів до вищих навчальних закладів, забезпечення реалізації конституційних прав громадян на рівний доступ до якісної освіти, здійснення контролю за дотриманням Державного стандарту базової і повної середньої освіти й аналізу стану системи освіти, прогнозування її розвитку. Результати зовнішнього незалежного оцінювання зараховуються як результати державної підсумкової атестації й як результати вступних іспитів до вищих навчальних закладів.
 
Забезпечує підготовку та перевірку результатів Український центр оцінювання якості освіти у співпраці з місцевими органами управління освітою, обласними інститутами післядипломної педагогічної освіти, навчальними закладами. Координація роботи учасників процесу зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється через Вінницький, Дніпропетровський, Донецький, Івано-Франківський, Київський, Львівський, Одеський, Херсонський і Харківський регіональні центри оцінювання якості освіти, за кожним із яких закріплено по 2-4 регіони України.


Пропонуємо вам перевірити власні сили на прикладі ЗНО 2013 онлайн безкоштовно за наступними дисциплінами на базі платформ яндекс - просто натисніть на відповідну картинки чи підпис до неї :
 

ЗНО укрмова
Українська мова
   зно історія
Історія України
   зно математика
Математика
   зно всесвітня історія
Всесвітня історія
   ЗНО світова література
Світова література
зно географія
Географія
   зно біологія
Біологія
   зно фізика
Фізика
   зно хімія
Хімія
   зно російська мова
Російська
зно англійська мова
Англійська
   зно німецька мова
Німецька
   зно французька мова
Французька
   зно іспанська мова
Іспанська

Всім щиро бажаємо здати ЗНО на 200 балів !)

Поділися з друзями інфою у своїх соцмережах