креатив книжки

Додайте трохи... книжок до своїх речей та гардеробу

Як тільки людина отримала змогу писати, то почала занотовувати свої знання - короткочасні й ціннісні, на глиняних дощечках, папірусі, шкірі тварин, й, з часом - на папері, що дало поштовх розвитку книговиробництва.
 
Книжки варіювалися та варіюються за розмірами, шрифтами, кольорами, оздобленням, наявністю чи відсутністю ілюстрацій... Деякі стають настільними книжками поколінь, якісь просто використовуються як частина інтер'єру чи "аби вище сидіти за столом", а Біблія - то книга книжок, яка вже понад два тисячоліття навчає людей правильному життю.
Якісь книжки постійно "модні", інші - паралельно до політичних чи соціальних віяній та тимчасових смаків протягом року-десяти йдуть у небуття...
 
Непотрібні книги здають на переробку, як макулатуру, віддають до бібліотек чи книгосховищ, а дехто, навіть, їх спалює просто так, чи розпалюючи багаття... та як казав Генріх Гейне, - "Там, де спалюють книги, в кінці спалюють і людей". Тому з різних боків та думок книгам, які вже неактуальні в вашому житті, багато винахідників вигадали цікаві та корисні можливості для полегшення та прикрашання наших з вами буденності, відпочинку та роботи.
 
Італійка Катерина Паніканова вирішила створювати величезні об'ємні настінні панно з непотрібних книжок. Відкривши сторінки на найцікавіших моментах, вона приклеює книги корінцем до стінки, а потім балончиком фарби, або ж чорнилами, наносить загальний сюжет чи малюнок.
Такі твори нерідко прикрашають європейські літературні кав'ярні та книгарні, а зацікавлені відвідувачі, затримавшись на текстах сторінок й зацікавившись їхнім змістом, дочитують їх у бібліотеках чи в інтернеті.
 
"Посеред книжкової чи іншої полиці дуже креативно виглядатиме книжковий годинник" - вважають американські дизайнери інтер'єру.
Для цього необхідні будуть найпростіший годинниковий механізм, цифри, які можна купити чи самостійно зробити й, відповідно, 1-3 книги. Якщо книг декілька, то можна спеціально підібрати їх різних висоти та товщини.
Поміж собою обкладинки й сам механізм скріплюємо міцним клеєм, який швидко схоплюється.
 
Чохол для нетбука, ноутбука чи планшету також можна зкреативити зі старих книжок.
Для цього необхідними нам будуть міцна обкладинка, яку маємо обробити лаком, застібка-бискавка на 3/4 периметра обкладинки, декілька еластичних розтяжок (резинка - рос.) на кріплення й, безумовно, сам гаджет.
Обробити ззовні обкладинки не можна забувати - це врятує ваші пристрої від вологи у вигляді снігу, дощу, мжички й випадкових переливань напоїв чи інших непередбачуваних випадків.
Додатково можна "обшити" зсередини такий чохол шаром синтепону чи паралону, аби попередити "травмування" ваших пристроїв при їхньому можливому падінні.
 
Навряд когось здивуєш, але також можна зробити зі старої непотрібної книги скриньку чи схованку - для цінних речей, прикрас, ключів, зарядок для телефонів чи навушників.
Для цього потрібна книга відповідного розміру, гострий канцелярський ніж та клей.
Одразу ж попередимо, що маєте з такими речами бути обачними, уважними й обережними.
 
А найкраще - читайте та купуйте виключно цікаві книжки, аби у вас не з'являлось їх непотрібних. Як не маєте грошей на купівлю - вас завжди раді бачити в бібліотеках, або ж завантажте собі з інтернету електронну версію.
Якщо ж ви паперову книгу більше не читаєте - передайте її до бібліотек, пустіть до коло букросингу чи подаруйте знайомим студентам відповідних фаху та спеціальності.
Цікавих вам життя та читань!)
І пам'ятайте - книга - то колодязь знань та життя.

Поділися з друзями цією новиною в своїх соцмережах