Літературна мапа України об'єднала творчі інституції

Літературна мапа України Відтепер в Україні діє "єдина система" літературних організацій й інституцій. Будь-хто 24 години на добу відтепер може заходити на відповідний ресурс та знаходити відповідні об'єднання до душі, які розташовано неподалік.
 
Головна ідея проекту - об'єднання організацій та культурних установ, ініціативних груп та творчих спілок, які займаються літературними проектами в Україні. До розміщення інформації в Каталозі також запрошуються Локації та ЗМІ, які відкриті до співпраці в рамках літературних проектів та культурних ініціатив.
Також, організатори проекту мають на меті розвиток міжсекторної та міжрегіональної співпраць з метою промоції та поширення сучасної культури в різних її проявах в Україні.
 
За декілька днів від запуску проекту, на Літературній мапі України зареєстровано вже 30 колективних активістів, до яких, на думку авторів, мають додатись ще сотні й тисячі однодумців.
Які ж плани та думки в організаторів проекту - ми дізнались особисто в Поліни Городиської ;)
 
- Вітаємо, Поліно. Підкажіть, будь ласка, як виникла ідея організації такого проекту, як "Літературна мапа України"?
- Ідея цього он-лайн каталогу виникла під час аналізу опитування учасників Конгресу «Промоція літератури в Україні», який відбувся в лютому 2015 в Києві.
Ми виявили, що одним із проблемних питань для культурних менеджерів та гравців літературного ринку є відстутність зібраної в одному місці бази відкритих до співпраці літературних організацій й установ, локацій, змі, що б полегшило комунікацію та роботу над проектами.
Тож ми ініціювали створення он-лайн майданчику, до якого могли б приєднатися готові до взаємодії установи, фестивалі, ініціативні групи, а також ЗМІ, які готові висвітлювати літературні події та локації, які радо нададуть "прихисток" культурним проектам в своєму просторі.
 
- Як, на вашу думку, має вплинути ЛітМапа на культурний рівень українців й які довгострокові результати бачите вже через рік?
- Сподіваємося, що Літературна мапа полегшить пошук потенційних партнерів та сприятиме виникненню нових, спільних культурних проектів в різних містах України.
 
- ЛітМапа, як ми бачимо, скоро стане своєрідним міжсекторним майданчиком. Чи планується під цим проектом провести якийсь форум чи конгрес літературних діячів?
- Так, вже зараз готуємо наступний Конгрес, програма якого міститиме лекції від кураторів найпотужніших культурних проектів та літературних фестивалів, круглі столи, обмін досвідом й обговорення найактуальніших проблем та питань, що постають перед організаторами літературних подій та культурних проектів в Україні. Слідкуйте за анонсами )

Поділися з друзями цим твором у своїх соцмережах